Film

Rutger Hauer znów zagości w…

Rutger Hauer znów zagości w moim cyklu „Zapomniane lub mniej znane filmy ze Złotej Ery VHS”…
Tym razem prezentuję thriller szpiegowski nakręcony na podstawie powieści Roberta Ludluma (tak, tego samego który wymyślił Bourne’a 😉 )
To ostatni film wyreżyserowany przez Sama Peckinpaha, w którym oprócz Hauera wystąpił Burt Lancaster, Dennis Hopper, John Hurt oraz Meg Foster.

„Weekend Ostermana” (1983)

Znany dziennikarz telewizyjny John Tanner (Hauer) wpada na trop tajnej organizacji, która chce wtrącić Amerykę w największy kryzys finansowy w dziejach ludzkości. Tanner dowiaduje się od CIA, że do organizacji należy … kilkoro jego przyjaciół.
Przyjaciół, z którymi ma właśnie spędzić wspólny weekend w leśnej posiadłości Ostermana (Craig T. Nelson).
Sympatycznie rozpoczynający się weekend z rodziną i gośćmi stopniowo przemienia się w koszmar pełen krwi, podstępów, podejrzeń, zasadzek, ataków i trupów.
To będzie naprawdę niezapomniany weekend – jeśli ktoś go przeżyje…
W komentarzu kadr z filmu z Rutgerem…

Zwiastun.

Strona Filmweb.

Cały film on-line (lektor, 720p, cda).

⇨ #zlotaeravhs, pod tym tagiem znajdziecie wszystkie wcześniej „przypominane” przeze mnie filmy, jak i kolejne które się pojawią…

A ich okładki „hurtowo” można obejrzeć w zakładce z grafikami…
→ https://www.wykop.pl/multimedia-tag/zlotaeravhs/ .

#szpiedzy #thriller #akcja #ogladajzwykopem #gruparatowaniapoziomu #gimbynieznajo #filmnawieczor

pokaż spoiler #starealedobre #nostalgia #wykopplus30club #film #zsrr #filmy #lata80 #80s #retro #polecam #kino #kinofilia #vhs #kinematografia #kinomaniak #szpiegostwo #retro #filmyonline #akcja #video #spisek #filmnadzis #szpieg #kinoklasyb #wypozyczalnia #dobre