Film

#100filmowchada 15/100…

#100filmowchada

15/100 „russian taxi driver fuck impudent sexy passenger”

Dzisiaj po raz pierwszy zmierzymy się z filmem wyprodukowanym przez naszych wschodnich sąsiadów.

Film zaczyna się od zamówienia taksówki przez młodą Rosjankę, a następnie akcja przenosi się do wspomnianego pojazdy, gdzie kierowca w niewybredny (i całkiem zabawny) sposób komentuje wygląd przyszłej klientki. Po rozwiązaniu pewnego problemu taksówka rusza, a bohaterka krytykuje wszystko co związane z kierowcą.

Scena rozmowy w aucie trwa niestety dosyć krótko. Wielka szkoda, bo cały dialog jest zwyczajnie świetny i (co niespotykane w takich produkcjach) naprawdę śmieszny. Ponieważ film został nagrany w języku rosyjskim, nieznajacy języka mogą skorzystać z napisów, które dodatkowo próbują wyjaśnić konteks danego elementu, np. „I fuck dogs. And also ready fuck some cats Russian funny song”. Szkoda jedynie, że osoba tłumacząca produkcję nie znała dobrze angielskiego i w efekcie jest tam sporo błędów.

Nie wszystko w filmie jest jednak idealne. Trochę boli uzasadnienie wyboru miejsca „akcji” filmu. Celem podróży młodej dziewczyny jest opuształa polana, znajdująca się spory kawałek od miasta. Trochę dziwny wybór…

Co do sceny zblizenia wszystko jest zrobione poprawnie i raczej typowo, jak W filmach, których prolog odbywa się w jadącym samochodzie.

Film jest bardzo dobry, a użyte dialogi mogą zachwycać. Jesli nie jesteście wrażliwi na błędy gramatyczne i językowe w napisach, to przy produkcji będziecie się na pewno dobrze bawić. Dobry filmik do obejrzenia ze znajomymi, który na pewno rozbawi całe towarzystwo. Polecam.

8,5/10

#film #heheszki #gownowpis #glupiewykopowezabawy #ladnapani #sztuka #rosja